.

.

New
1407 14*7mm piezoelectric Пасивни ѕвончето

1407 14*7mm piezoelectric Пасивни ѕвончето

DEN 624.00

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Детали

Бренд Име:
zhiyejiand
DIY Материјали:
Електрични
Свеж

Избор на клиенти