.

.

New
40*24 8ohm 8W Висока моќност пискав говорникот рог за ТВ

40*24 8ohm 8W Висока моќност пискав говорникот рог за ТВ

DEN 374.40

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Детали

Бренд Име:
zhiyejiand
DIY Материјали:
Електрични
Свеж

Избор на клиенти