.

.

New
6*5mm SMD капацитивни electret микрофон 52DB

6*5mm SMD капацитивни electret микрофон 52DB

DEN 384.00

Стока
Достапно.


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :

Детали

Бренд Име:
zhiyejiand
DIY Материјали:
Електрични
Свеж

Избор на клиенти