.

.

New
Податоци линии за TOPCON ES/CS Серија DOC210

Податоци линии за TOPCON ES/CS Серија DOC210

DEN 2430.00
DEN 2670.24

Стока
Достапно.


Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи.
Нашите производи се широко се користи во анкетирање и мапирање индустрија, ласерски инструмент индустрија, тежина апарати индустрија, електрична индустрија алатка, механички инженеринг индустрија, aerospace и воени итн.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки.Руски клиенти ние генерално се користат Posti Финска руската Воздух. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
Наплата & Return
Ние обезбедуваме 180 Дена Гаранција за сите производи се наведени. Ви благодариме за вашето разбирање. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ;
Ако не можете да се исходот веднаш по цел завршувањето на, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да becompleted во рок од 5 дена. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро.
Ние имаме повеќе од 500 видови на производи. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Тие вклучуваат стакло ниво меур серија, метал ниво меур серија, Пластични ниво меур серија, електронски ниво меур серија, електронски ниво сензор серија и електронски ниво compensator серија итн.

Детали

боја:
USB, COM
Излез Тип На:
Никој
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
за TOPCON
Бренд Име:
HACCURY
Свеж

Избор на клиенти