.

.

New
10 компјутери 79*33*100mm мали алуминиумска кутија за електрични проектот моќ amplifer кутија PCB одбор Делница кутија Домување DIY tracker случај

10 компјутери 79*33*100mm мали алуминиумска кутија за електрични проектот моќ amplifer кутија PCB одбор Делница кутија Домување

DEN 2333.00
DEN 3240.00

Стока
Достапно.


Опис на производот :
1, Itmes : Алуминиумска кутија
2, боја : Сребрена
3, големина : 79x33x100mm
4, Материјал : алуминиум
5, Тежина : 150g
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија . 2 , со предни и задни панели, со појавување на scrws. 3 , со б uilt-во бразди кои може да се одржи PCB коло. Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште. BHA9170 :

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
BHA9170
Бренд Име:
барел
Точка име :
сливните кутија
Материјал:
6063 алуминиум
боја:
сребрена
сертификација:
ISO9001 RoHS
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта
додаток:
Појавување На Завртки
Надворешни Димензии:
79*33*100mm
is_customized:
Yes
страна плоча:
станот стил
Свеж

Избор на клиенти