.

.

New
E5CC-CX2ASM-804 Нови и оригинални OMRON глобална напојување за AC100-240V

E5CC-CX2ASM-804 Нови и оригинални OMRON глобална напојување за AC100-240V

DEN 5232.00

Стока
Достапно.

E5 CC-CX2 ASM-804 Нови и оригинални OMRON Дигитални температура контролер глобална напојување за AC100-240 V
ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам. IGBT МОДУЛ.com/store/2065120
. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа.
Наплата & Замена
1.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни. Во рок од 10 дена замена или враќање. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена. Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. Топло прашува : 1.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.

Детали

Број На Модел На:
E5CC-CX2ASM-804
Излез Тип На:
.
DIY Материјали:
Електрични
Свеж

Избор на клиенти