.

.

New
Бренд Нови Призмата Tribrach Сет за Topcon Sokkia Nikon Вкупно Станици

Бренд Нови Призмата Tribrach Сет за Topcon Sokkia Nikon Вкупно Станици

DEN 6960.00

Стока
Достапно.

тоа обично трае 15-25 со 25-35 дена работни дена превозот во САД , и превозот на друго место ќе се преземе во врска со 25-35(35-50) дена.Ако се направи некоја голема работа,таму ќе биде повеќе попуст. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Жителите of ITALY, Филипините, Индонезија, Малезија, Аргентина : Нашето минато искуство покажа дека испораки во Италија е преземање понекогаш и повеќе од еден месец, иако ние брод предмети преку Воздухопловната. Купи со доверба!
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ве молиме контактирајте ме.
· Ние брод на вашата адреса. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Мојот copany supllies за промет на големо.
· Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Гаранција и Гаранција :
· 6 месеци Гаранција.
Други Политики :
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Пратката е директно од Хонгконг Пост преку редовни воздухопловната.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата .

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
призма
Свеж

Избор на клиенти