.

.

New
8 во 1 Преносни Виткање Torx Ѕвезда Копче Малку Шрафцигер Клуч Постави Алатка за Полнење на Т9 начинот на T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40 рака Алатки

8 во 1 Преносни Виткање Torx Ѕвезда Копче Малку Шрафцигер Клуч Постави Алатка за Полнење на Т9 начинот на T10 T15 T20 T25 T27

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Опис на производот ве Молиме да го Прочитате пред да се Купи : 1. Алатката може да има прашина или изглед мали дефект,тоа не влијае на функцијата. 2. Големина ние мери може да се 1~3мм грешка,ве молиме бидете сигурни дека не им е грижа. 3. Цената Не вклучува данок. 4. Ние секогаш ја прогласи / напише вистинската вредност на Царинската управа.Ако сакате да ја прогласи ниска вредност за да се избегне данок,ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред,ви благодарам! 8 во 1 Преносни Виткање Torx Ѕвезда Копче Малку Шрафцигер Клуч Постави Алатка за Полнење на Т9 начинот на T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40 рака Алатки Спецификација : 100% сосема нов Погоден за повеќето дигитални производи, како што се компјутери, мобилни телефони, камери, очила, часовници, итн. Целосна спецификација, можат да се оспособат да работат во многу различни полиња на Професионален handware алатка ви обезбедува најмоќните функција Со компактен пакет, лесно да го носите и користите секаде каде што оди 8in1 Различни Видови на Материјал : пластични и хром-vanadium челик Боја : како на сликата покажува Пакет се вклучени : 1set x 8 in1 Мини Рачен Шрафцигер

Детали

Излез Тип На:
шрафцигер клуч сет
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
8
Свеж

Избор на клиенти