.

.

New
Бесплатен превозот !!!! Barlow Леќа-AmScope Материјали 0.5 x Barlow Објектив за SH Widefield Стерео Микроскопа

Бесплатен превозот !!!! Barlow Леќа-AmScope Материјали 0.5 x Barlow Објектив за SH Widefield Стерео Микроскопа

DEN 2854.00
DEN 5594.88

Стока
Достапно.

во машинството, кој има направено истражувања за НАСА и на АМЕРИКАНСКОТО министерство за Енергија, Am Scope признава дека нашата иднина, во голема мера зависи од негување на научната љубопитност и истражување. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција. Основана од страна на Тел Г. • Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Тоа доаѓа со 1-7/8" (48mm) монтирање на конец.5 X Barlow (помошни цел) објектив за Am Scope SH серија стерео микроскопа. Своето мало вредност е $180. • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. • Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
SH05
Свеж

Избор на клиенти