.

.

New
Халоген Сијалица-AmScope Материјали 6V 20W Халоген Сијалица за Микроскопа

Халоген Сијалица-AmScope Материјали 6V 20W Халоген Сијалица за Микроскопа

DEN 459.00
DEN 900.96

Стока
Достапно.

Контакт со нас : Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба. За нас : Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
БХ-6V20W
Свеж

Избор на клиенти