.

.

New
Микроскоп Илуминатор-AmScope Материјали

Микроскоп Илуминатор-AmScope Материјали

DEN 20054.00
DEN 39321.60

Стока
Достапно.

Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Нејзиниот врв прозорец дизајн е погодно за промена на светилки. Основана од страна на Тел Г. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција. Со тим од НАС-базирани услуги на клиентите претставници и техничари, ние се нудат алатки и подршка за да го следите вашата љубопитност—на крајот на краиштата, што доведува до подобро разбирање на светот околу нас. Извор на светлина е вграден во топлина филтер за кул светлина, специјално дизајнирани слот за боја филтри, и цврста состојба контроли за целосно прилагодување на интензитет.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. Овој кул висок интензитет на осветлување системот е одличен за биолошки и електронски апликации. За нас : Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. • Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Карактеристики & Спецификации : Оптички Влакна Илуминатор со О-Прстен Светлина, Еден Gooseneck Светлина, и Двоен Gooseneck Светла 150 Вати Халоген Извор на Светлина со Променлива Интензитет Изградена-во Топлина Филтер Специјално Дизајнирани Слот за Боја Филтри (достапни како изборни предмети) Удобен Врвот на Прозорецот Дизајн за Промена на Светилки Авто-Затвори-Оф Механизам за Електрична Безбедност Одлична за Дискриминација Осветлување Совршен за Рамномерно Возвишеното еден Примерок без Греење Висок Интензитет 24 V/150 W Кварц Халоген Сијалица Принудени Воздух за Ладење на Системот 3200 Степени Kelvin Светилка Температура на Бојата Издржливи Метална Конструкција Произведени според ISO 9001 Стандардите Испорака Тежина : 18 Кг
Пакување Листа : Еден 150 W Променлива Интензитет Халоген Извор на Светлина Еден Оптички Влакна О-Прстен Светлината Еден Оптички Влакна Еден Gooseneck Светлина Оптички Влакна Двојна Gooseneck Светла Еден Кабелот за Напојување од Два Резервни Осигурувачи
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука.

Детали

Бренд Име:
AmScope
Број На Модел На:
HL250-OYS
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти