.

.

New
Бесплатен превозот !!!!AmScope Материјали 5MP USB3.0 Реално Време Видео Во Живо Микроскоп Дигитална Камера + Калибрација За Полнење

Бесплатен превозот !!!!AmScope Материјали 5MP USB3.0 Реално Време Видео Во Живо Микроскоп Дигитална Камера + Калибрација За Полнење

DEN 21738.00
DEN 42624.00

Стока
Достапно.

5 d B Спектрален Опсег : 380-650nm (со IR филтер) Binning : 1 × 1, 2x2, 4x4 баланс на Белата боја : РЕНТАБИЛНОСТ Баланс на Белата боја/ Прирачник Temp-Нијанса на Вредноста Боја Рендерирање Техника : Ултра парична Казна Боја Мотор Снимајте/Контрола API : Мајчин C/C++, C#, Directshow, Твен, Labview Систем за Евидентирање : Сепак Слика и Филм Систем за Ладење : Природни Оперативни Температура : -10°C~50°C, Температура на Чување : -20°C~60°C Оперативни Влажност : 30~80%RH Чување Влажност : 10~60%RH Напојување : DC 5 V над USB3.5 X Пиксели, Големина : 2. На голема брзина за дигитална камера фотографира уште микроскопија слики, потоци реално време живеат видео записи на вашиот компјутер, и е компатибилен со Windows XP/Vista/7/8 и Linux.0 висока брзина микроскоп дигитална камера има уникатен дизајн, кој доаѓа со намалување леќа, USB кабел, два адаптери и калибрација за полнење. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. • Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Кој е изградена-во C-планината компатибилност и 23mm намалување леќа адаптер, нашата камера може да биде прикачена на секој инструмент со C-планината или 23mm, а 30мм и 30. Камерата е опремена со CMOS сензор боја, и доаѓа со high-speed USB кабелот, четири монтажа големини (23mm, 30мм, 30.
Софтверот и калибрација комплет вклучени ви овозможи да се направи белешки, форми, водени жигови, и прецизни мерења со леснотија.0 порта, и другиот на вашиот микроскоп око-цевка или trinocular порта. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.05~2s, РЕНТАБИЛНОСТ Авто & Прирачник за Скенирање на Владата : Прогресивна Динамички Опсег : 67. Видео во живо и уште фотографирање може да се постави во различни резолуции истовремено. B компјутерски SN Сооднос : 38. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Камерата Спецификации : Сензор : Aptina MT9 P006 CMOS (Боја) Сензор Големина : 1/2.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
MU503-CK
Свеж

Избор на клиенти