.

.

New
Бесплатен превозот !!!! USB CCD Камера -AmScope Материјали CCD Микроскоп VGA Видео Камера за Дигитална ТВ (LCD) или PC Монитор

Бесплатен превозот !!!! USB CCD Камера -AmScope Материјали CCD Микроскоп VGA Видео Камера за Дигитална ТВ (LCD) или PC Монитор

DEN 21347.00
DEN 41856.00

Стока
Достапно.

Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. За нас : Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини. Со тим од НАС-базирани услуги на клиентите претставници и техничари, ние се нудат алатки и подршка за да го следите вашата љубопитност—на крајот на краиштата, што доведува до подобро разбирање на светот околу нас. • Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.0 мегапикселна колор Рамка го Оценувате : 50/60 Hz Леќа Интерфејс : C/CS Mount Функции : Авто-Изложеност/Прирачник, Автоматски Баланс на Белата боја, Крос-Линија на Покажувачот, Ниска Лукс, Негативна Слика, и Замрзнување Рамка Операција Температура : 14°F - 140°F Моќ : 5 W/6 V DC, адаптер вклучен Излез на Кабел : вклучени ТВ екранот или ТВ мониторинг не се вклучени 1 Година Гаранција Тежина : 0.5 lb Испорака Тежина : 3 lb
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука. • Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.
Карактеристики & Спецификации : Резолуција : 1680x1050 или 1280x720 пиксели широк екран видео; Алтернативна резолуција прилагодувања вклучувајќи 1280 x 1024 и 1024x768 Сензор : 1/3" 2.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
CCD-MT
Свеж

Избор на клиенти