.

.

New
Микроскоп Глава-AmScope Материјали 10x-15x-30x-45x Супер Widefield Стерео Trinocular Микроскоп Глава

Микроскоп Глава-AmScope Материјали 10x-15x-30x-45x Супер Widefield Стерео Trinocular Микроскоп Глава

DEN 8666.00
DEN 16992.00

Стока
Достапно.


Ова е супер widefield мулти-моќ trinocular стерео микроскоп главата со 10 X, 15 X, 30 X и 45 X зголемување settings. Тоа е направен од страна на истата техничари и на истата производна линија што го прави оптички инструменти за Leica, Zeiss, Nikon и Олимп. За нас : Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. • Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена.787" (20mm) @ 10 X Работи Растојание : 4" (100mm) Глава Монтажа, Големина : 3" (76mm) во дијаметар Додаток Монтажа Големина : 1-7/8" (48mm женски навој) во дијаметар
Пакување Листа : Еден 10 X и 30 X Trinocular Стерео Зум Главата на Еден Пар на Супер Widefield WH10 X/20 Eyepieces Еден 1. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Нејзините trinocular порта ви овозможува да додадете слика или видео способност. Микроскоп нуди висока резолуција јасни слики, супер widefield на гледање и големи работат на далечина. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Гаранција Ветување : • Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). Основана од страна на Тел Г. Своето мало вредност е $650. Контакт со нас : Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
SW13TY
Свеж

Избор на клиенти