.

.

New
Микроскоп Илуминатор-AmScope Материјали 30W LED Ладно Оптички Влакна Илуминатор

Микроскоп Илуминатор-AmScope Материјали 30W LED Ладно Оптички Влакна Илуминатор

DEN 18612.00
DEN 36493.44

Стока
Достапно.

• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Овој кул висок интензитет на осветлување системот е одличен за биолошки и електронски апликации. • Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас.
Карактеристики & Спецификации : Ладно ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Илуминатор 30 Вати LED Извор на Светлина со Променлива Интензитет Изградена-во Топлина Филтер Радијатор и ладење на простор овозможува без ладење исклучување време по употреба во Внатрешноста фан дизајн им овозможува на илуминатор да се работи со ниско ниво на бучава Одлична за Дискриминација Осветлување Совршен за Рамномерно Возвишеното еден Примерок без Греење Висок Интензитет 30 W LED светло 6400 Степени Kelvin Светилка Температура на Бојата Издржливи Метална Конструкција Произведени според ISO 9001 Стандардите Испорака Тежина : 5 Кг
Пакување Листа : Еден 30 W Променлива Интензитет LED Извор на Светлина Една Кабелот за Напојување
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука. Контакт со нас : Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Оваа нова LED оптички влакна микроскоп илуминатор обезбедува силна, па дури и кул летно осветлување.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
LED-30W
Свеж

Избор на клиенти