.

.

New
Микроскоп Глава -AmScope Материјали 2X-180X Trinocular Стерео Зум Микроскоп Главата w Focusable Eyepieces SKU: ZM2180NT

Микроскоп Глава -AmScope Материјали 2X-180X Trinocular Стерео Зум Микроскоп Главата w Focusable Eyepieces SKU: ZM2180NT

DEN 41827.00
DEN 82013.76

Стока
Достапно.

Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
Оваа 2 X-180 X зум зголемување trinocular стерео микроскоп глава нуди највисоко ниво остри јасно исправено стерео слики над голем зум зголемување опсег. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.0 X Зум Опсег : 90 : 1 Диоптријата на Вредноста : ±5dp Interpupillary Растојание : 2-3/4" - 2-15/16"(47-75mm) Поле на Гледање : 5-3/4" (145mm) Работни Растојание : 14" (350mm) Глава Монтажа, Големина : 3" (76mm) во дијаметар Додаток Монтажа Големина : 1-7/8" (48mm женски навој) во дијаметар
Пакување Листа : Еден Trinocular Стерео Зум Главата на Еден Пар на Екстремни Widefield WH10 X/22 Eyepieces Еден Пар на Екстремни Widefield WH20 X/12 Eyepieces Еден 0. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Тоа е сосема нов во фабрика кутија. Гаранција Ветување : • Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). • Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена. Тоа вклучува две Barlow леќи (0.
Карактеристики : 2 X-180 X Континуирано Зум Зголемување Нуди највисоко Ниво на Квалитет на Слики со Висок Квалитет Екстремни Widefield Focusable WH10 X/22 Eyepieces Trinocular порта овозможува да додадете слика или видео способност Висока Резолуција со Голема Рамност и Остар Контраст Стерео Исправено Слики преку Широко Поле Видите Кристално Јасна Оригинални Вистински Слики во Боја И Окуларна-Цевки со Прилагодливи Диоптрија Големи Работи Растојание Точни Усогласување Обезбедување на Замор-Бесплатно Гледање Целосна Оптичко Стакло Елементи Прецизни Земјата Стаклена Леќа Сите Метални Механички Компоненти Прилагодливи Interpupillary Растојание Гума Eyeguards Вклучени Произведени според ISO 9001 Контрола на Квалитет Стандард Одлични Пет (5) Година Гаранција Од Производителот
Спецификации : Глава : 45-степен склони 360-степен swiveling trinocular Окуларот : 30мм екстремни widefield високо-eyepoint focusable WH10 X/22 и WH20 X/12 Barlow Леќа : 0.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
ZM2180NT
Свеж

Избор на клиенти