.

.

New
Бесплатен превозот !!!!Микроскоп Цел-AmScope Материјали 100X (Нафта) План Achromatic Микроскоп Цел

Бесплатен превозот !!!!Микроскоп Цел-AmScope Материјали 100X (Нафта) План Achromatic Микроскоп Цел

DEN 8224.00
DEN 16126.08

Стока
Достапно.

Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Дајте му на вашиот микроскоп поттик со поголема моќ & јасност на дел од трошоците. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери.
неговиот е сосема нов 100 X (пролет, нафта) План Achromatic микроскоп цел леќа со висок квалитет. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Гаранција Ветување : • Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). во машинството, кој има направено истражувања за НАСА и на АМЕРИКАНСКОТО министерство за Енергија, Am Scope признава дека нашата иднина, во голема мера зависи од негување на научната љубопитност и истражување.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. • Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Тоа се вклопува заеднички големина (DIN/JIS стандард) соединение / биолошки микроскопа.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
PA100X
Свеж

Избор на клиенти