.

.

New
Бесплатен превозот !!!! Barlow Леќа-AmScope Материјали 1X Barlow Објектив За ZM Серија Стерео Микроскопа (48mm) SKU: ZM10

Бесплатен превозот !!!! Barlow Леќа-AmScope Материјали 1X Barlow Објектив За ZM Серија Стерео Микроскопа (48mm) SKU: ZM10

DEN 2097.00
DEN 2207.04

Стока
Достапно.

Основана од страна на Тел Г. Гаранција Ветување : • Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери. Контакт со нас : Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба. • Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Тоа доаѓа со 1-7/8" (48mm) монтирање на конец. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време. Своето мало вредност е $198. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. • Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
ZM10
Свеж

Избор на клиенти