.

.

New
AmScope Материјали Xenon 50W Оптички Влакна Медицински Микроскоп Илуминатор

AmScope Материјали Xenon 50W Оптички Влакна Медицински Микроскоп Илуминатор

DEN 38043.00
DEN 74593.92

Стока
Достапно.

Оваа единица е сосема нов во оригиналната кутија. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Контакт со нас : Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
XL50-АЈ
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти