.

.

New
Trimble GPS домаќин клетки / R8 батеријата 5700 батеријата 5800 батеријата / DINI Ниво на Батерија Полнач

Trimble GPS домаќин клетки / R8 батеријата 5700 батеријата 5800 батеријата / DINI Ниво на Батерија Полнач

DEN 1680.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да одбие да го потпише и да го извести нас и ние веднаш ќе се справи со курирска компанија да се преговара . Четврто, по-продажбата Каде во продавница за да купат сите стоки се гарантира за една година ( со исклучок на потрошен материјал и вештачки штета ) , ве молиме остатокот увери купување ! Резервни стоки потреба , ве молиме пратете ми нас, ние ќе ја врати до вас, како е можно поскоро да се справи со , така што нема да влијае на користењето на . Ако ви се најде по приемот пакување е отворена , сериозно оштетен , што форматот се издолжува. Трето, безбедност Од моментот на пари ќе започне да почне вас ќе уживаат во нашата посветеност на безбедноста и квалитетот одредби , во транзит , ако било какви грешки се случуваат , што било одговорни од нас.
Trimble GPS домаќин клетки / R8 батеријата 5700 батеријата 5800 батеријата / DINI Ниво на Батерија Полнач Прво, квалитетот на НАШИТЕ бизнис интегритет , да се осигура дека оригиналната продукција на оригиналниот производ , со цел да се осигура дека сите производи се автентични, свечено ветување дека нема да има лажни и растителни производи, можете да се обратите во нашиот кредитен рејтинг проверите на нашата кредитна историја , па ве молиме да се родителите кои не се неразумни цена да се споредат со нас ! Второ, квалитет, За погодност ние може да се увери на правото да ги купат нивните бебе , ресторанот нуди 100% безусловна наплата или размена .

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
gps
Модел:
Trimble
Објектот:
C0820
Свеж

Избор на клиенти