.

.

New
Пластични Чаши Алатки Стојат Шрафцигер Клешти Стои Багажник Носителот Завртки Носот Влошки Случај Кутија За Оптички Поправка Алатки

Пластични Чаши Алатки Стојат Шрафцигер Клешти Стои Багажник Носителот Завртки Носот Влошки Случај Кутија За Оптички Поправка

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Консолидираниот море, превозот, или воздух на превозот, за јачина на купувачот e.
Нашите производи ги Опфаќа : Ophthalmic Instruments, Optometric Опрема, Labrotary, Леќа Процес Машина и othersurgical
Инструменти. 10-15 дена да повеќето Eurocountries. Собереш во Хонгконг : одберете адреса за испорака во Хонгконг, оставете detailsaddres во празно. тоа се приближно 5-8 дена за да стигне до НАС, CA и велика БРИТАНИЈА.
Се фокусираше на optometric/eyecare industy, Ние се повеќе професионални. Door2 Door Услуга : Тежина врз Основа на Превозот, товарни е cauluated basingparcel тежина,
Товарни ќе се појави во касата дел.
(ние ќе испрати парцели за хонг конг и ќе ги собереш на нашиот HK office)
в.
Адреса : Рм 711, Кинеско-Железнички Замок, Бр 1115 Lingnan Road, Шангај, Кина
Тел : +86-021-66980766
Товарни и Превозот Ракување ги Собереш
а.
Пластични Чаши Алатки Стојат Шрафцигер Клешти Стои Багажник Носителот Завртки Носот Влошки Случај Кутија За Оптички Поправка Алатки
Поправка Алатки
Материјал : Пластика
Боја : Сина/Сребрена/Црна,Сива испрати по случаен!
Употреба : се Одржи очила клешти,screwdrivers,носот влошки,завртки
Вовед Во Крстарење Офталмолошки
Acemax е професионална офталмолошки и оптички инструменти дистрибутер anddealer базирана во Шангај, Кина.
Нашиот раст, како во однос на domesticand интернационална мрежа, е резултат фокусиран приод кон customerssatisfied. Ние arecontracted спонзор со DHL, TNT, USPS,
исто така добредојдени клиенти кои поседуваат ancourior сметка за да се направи товарен се соберат услуга.

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
Optometrial
Материјал:
Пластични
Бои:
Сина
Инсталација Тип:
Кат Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици За Складирање,Чување Носители & Багажник
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Држете очила клешти,screwdrivers,носот влошки,завртки
Свеж

Избор на клиенти