.

.

New
Двојно кутија контрола за посебни производство на пчела кралицата Zhongyi пчела залихи на големо алатки

Двојно кутија контрола за посебни производство на пчела кралицата Zhongyi пчела залихи на големо алатки

DEN 1248.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XXL
Тип:
инсекти
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ZSTPETFARM
покраината:
Во Henan Провинција
Нето содржина:
1000g
Место на Потекло:
, Кинески
Пакување метод:
Пакување
Свеж

Избор на клиенти