.

.

New
Италијански пчела бамбус рамно тип хоризонтални вибрации плоча плоча круна на Кралот Кралот Пчела избега доказ бамбус бамбус ограда дрвена рамка

Италијански пчела бамбус рамно тип хоризонтални вибрации плоча плоча круна на Кралот Кралот Пчела избега доказ бамбус бамбус

DEN 864.00

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
XXL
Тип:
инсекти
Материјал:
Дрво
покраината:
Во Henan Провинција
Нето содржина:
430g
Место на Потекло:
, Кинески
Пакување метод:
најголемиот дел
Градот:
Во Xuchang Град
Свеж

Избор на клиенти