.

.

New
4PCS Висока Отпорност на Гориво Инјектор 3140908025010010 Млазницата Автомобил за Вбризгување на Бензинот Инјектори за Гориво Замена на Авто Додатоци Колекции

4PCS Висока Отпорност на Гориво Инјектор 3140908025010010 Млазницата Автомобил за Вбризгување на Бензинот Инјектори за Гориво

DEN 2964.00
DEN 3119.52

Стока
Достапно.


DEFUS 4 PCS Висока Отпорност на Гориво Инјектор 3140908025010010 Nozzel Авто Резервен Дел Гориво Снабдување со Автомобил-стил, Фабрика за Директна Продажба


Детали

4Runner-Година:
2010
Тојота Модел:
4Runner
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
As Picture
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
DEFUS
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Име На Модел:
протокот исти инјектори за гориво
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти