.

.

New
(6 парчиња/многу) Дизел Пумпа Елементи 090150-6470 за HINO J08C/J05C-ТА/J07C

(6 парчиња/многу) Дизел Пумпа Елементи 090150-6470 за HINO J08C/J05C-ТА/J07C

DEN 2349.60

Стока
Достапно.

За повеќе детали на нашата компанија,добредојдени за да нè посети www.Значи, ако сте во потрага за конкурентни во рефус количество,добредојдени да не контактирате директно.Предмети ќе бидат само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.Повеќето од 4s услуги увоз на нашата делови за да го замени на оригинални резервни делови. Повратни информации : 1. Ви благодариме за вашата поддршка.,Ltd (Поранешен - Кина Balin Делови на Растенијата),е професионална ОЕМ и Резервни делови снабдувач кои се специјализирани во дизел горивото делови,заеднички железнички делови и дизел локомотива делови.Купувачот ги сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.Нашите главни производи вклучуваат Главата Роторот(ПЕТ Пумпа Делови),Инјектор Млазницата,Клипот,Испорака Вентил,Контролни Вентили,Инјектори,Cam Диск,Поправка Колекции,се Хранат со Пумпа,Заеднички Железнички Делови и така натаму.Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.,Ltd нудат одличен квалитет на пумпа елементи 090150-6470,примена да HINO J08 C/J05 C-ТА/J07 C.
Со години на производство и извоз искуство во дизел горивото делови и заеднички железнички резервни делови на пумпи,Кина Balin Power Co.Ако сте големо и дистрибутерите кои сакате да ги нарачате во најголемиот дел,ве молиме, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил на [email protected]

Детали

Бренд Име:
BASCOLIN
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Автомобил Производител:
Заменлив
Кина Клипот Производители:
Кина Balin Power Co.,Ltd
Свеж

Избор на клиенти