.

.

New
4 парчиња x инјектор за Гориво IWP023 за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО VENTO FIAT PUNTO СЕДИШТЕ КОРДОБА IBIZA ШКОДА

4 парчиња x инјектор за Гориво IWP023 за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО VENTO FIAT PUNTO СЕДИШТЕ КОРДОБА IBIZA ШКОДА

DEN 1881.00
DEN 2687.52

Стока
Достапно.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Детали

is_customized:
IWP023
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
IWP023
Бренд Име:
PABOKAY
Фолксваген Модел:
Златица
Буба-Година:
1998 година
Материјал Тип:
IWP023
MSY:
FJ0006
Свеж

Избор на клиенти