.

.

New
дизел гориво инјектор клипот PW5(u449) . XY105PW42(PW5)

дизел гориво инјектор клипот PW5(u449) . XY105PW42(PW5)

DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.
Мисија & Цел
1.Пред користење на производите, ве молиме исчистете ги двапати во чист бензин или дизел.Да се биде најдобар професионална снабдувач во линија на дизел мотор делови.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.Прецизни спарени делови се распоредуваат во парови и не може да бидат разменети. Ако имате било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет,ве молиме да ги споделите со нас, ако не сте задоволни со било кој од нашите производи и услуги пред да замине повратни информации.Стоката не може да биде гол во воздухот долго време, после пакетот отстранети. Ви благодариме за вашата поддршка.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 stars. Имаме воспоставено долгогодишна соработка со повеќе клиенти, и не се receiced каква било поплака.

Детали

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Автомобил Производител:
Заменлив
Свеж

Избор на клиенти