.

.

New
4pcs / Многу Оригинални Гориво Инјекторите 23209-16160 23250-16160 Авиони за Тојота AE102

4pcs / Многу Оригинални Гориво Инјекторите 23209-16160 23250-16160 Авиони за Тојота AE102

DEN 2313.00
DEN 3125.76

Стока
Достапно.


Име на производ : инјектори за Гориво
ОЕМ Бр. : 23209-16160,23250-16160
Гориво инјекторите се користи за Тојота AE102
Пакет метод : боја кутија
4pcs е група.
Објектот состојба : не е нова
Место на потекло : Јапонија

Детали

Објектот Должина:
None
is_customized:
No
Материјал Тип:
Метални,Пластични
Бренд Име:
Кадир Koc
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Гориво инјекторите за:
Тојота AE102
ОЕМ Бр.:
23209-16160,23250-16160
Свеж

Избор на клиенти