.

.

New
4pcs / Многу Гориво Инјекторите 23250-45011 23209-45011 Авиони за Toyota Hilux Круна Camry е корола

4pcs / Многу Гориво Инјекторите 23250-45011 23209-45011 Авиони за Toyota Hilux Круна Camry е корола

DEN 3526.00
DEN 4764.48

Стока
Достапно.


Име на производ : инјектори за Гориво
ОЕМ Бр. : 23250-45011,23209-45011
Гориво инјекторите се користи за Toyota Hilux Camry е корола Круна Cellca итн.
4pcs е група
Објектот состојба : не е нова
Пакет метод : боја кутија

Детали

Објектот Должина:
None
is_customized:
No
Материјал Тип:
Метални,Пластични
Тојота Модел:
Hilux
Бренд Име:
Кадир Koc
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Гориво инјекторите за:
Toyota Hilux Круна Camry Е Корола Cellca
ОЕМ Бр.:
23250-45011,23209-45011
Свеж

Избор на клиенти