.

.

New
4pcs / Многу Оригинални Гориво Инјекторите 1AZFE/2AZFE Млазници 23250-0H060 23209-0H060 за Toyota Camry ACV40

4pcs / Многу Оригинални Гориво Инјекторите 1AZFE/2AZFE Млазници 23250-0H060 23209-0H060 за Toyota Camry ACV40

DEN 3165.00
DEN 4277.28

Стока
Достапно.


Име на производ : инјектори за Гориво
ОЕМ Бр. : 23250-0 H060 23209-0 H060
Гориво инјекторите се користи за Toyota Camry ACV40
4pcs е група
Пакет метод : боја кутија
Место на потекло : Јапонија

Детали

Објектот Должина:
None
is_customized:
No
Материјал Тип:
Метални,Пластични
Тојота Модел:
Camry
Бренд Име:
Кадир Koc
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Гориво инјекторите за:
Toyota Camry ACV40
ОЕМ Бр.:
23250-0H060 23209-0H060
Свеж

Избор на клиенти