.

.

New
6 bta160 ~ 210 кс DLLA154P332 дизел млазницата

6 bta160 ~ 210 кс DLLA154P332 дизел млазницата

DEN 137.00
DEN 144.00

Стока
Достапно.

Примите известување на клиентите мора да бидат во два часа за да се одговори на повратни информации од корисниците. Профил на компанијата Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.
Со нетрпение очекувам да соработка со вас.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
2, сите производи на компанијата, по добивањето на чекајте стоки од клиентите себе квалитет проблем, може да ни се јавите за да се вратите.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.Е нашата компанија услуги на клиентите стандарди, да се стави тоа преку истражување и развој, производство, инсталација, продажба и услуга по продажбата на секоја врска.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express.
1, производот пред да, и ние ќе бидеме ригорозни тест, за да се осигура дека фабриката секунди. Превозот Услови (1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашата поддршка. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Пакувањето на производот начин на плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.

Детали

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Автомобил Производител:
Заменлив
Свеж

Избор на клиенти