.

.

New
1 парче x високи перформанси 440cc инјектор за гориво универзална ev1 инјектор за гориво 0280150558 за подесување трки

1 парче x високи перформанси 440cc инјектор за гориво универзална ev1 инјектор за гориво 0280150558 за подесување трки

DEN 775.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

АПЛИКАЦИИ :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Детали

Amarok-Година:
2010
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
PABOKAY
Објектот Должина:
0280150558
Фолксваген Модел:
Amarok
Материјал Тип:
0280150558
is_customized:
0280150558
MSY:
FJ0004
Свеж

Избор на клиенти