.

.

New
Висок квалитет 28239294 дизел euro3 инјектор за гориво контрола вентил 9308-621c 9308-621c 9308z621C 28440421 заеднички железнички контрола вентили

Висок квалитет 28239294 дизел euro3 инјектор за гориво контрола вентил 9308-621c 9308-621c 9308z621C 28440421 заеднички железнички

DEN 1008.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Детали

is_customized:
28239294
Amarok-Година:
2010
Објектот Должина:
28239294
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
28239294
Бренд Име:
PABOKAY
Фолксваген Модел:
Amarok
Свеж

Избор на клиенти