.

.

New
6PCS 16600-EY00A 16600 EY00A 16600EY00A Инјектор за Гориво Млазницата За NISSAN INFINITI G37 370Z Q50 0950

6PCS 16600-EY00A 16600 EY00A 16600EY00A Инјектор за Гориво Млазницата За NISSAN INFINITI G37 370Z Q50 0950

DEN 5455.00
DEN 6418.08

Стока
Достапно.

Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга.7 L, 6 cyl)
370 Z 09-16 Инјектор за Гориво; (VQ37 VHR)
INFINITI G37 08-13 Инјектор за Гориво; (VQ37 VHR)
INFINITI M37 11-13 Инјектор за Гориво; (VQ37 VHR)
INFINITI QX50 14-15 Инјектор за Гориво; (VQ37 VHR)
INFINITI QX70 14 Инјектор за Гориво; 3. Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
4. Делови број : 16600-EY00 A
2. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ви благодариме за пребарување на објектот. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. Компатибилност(Одговара За) :
Одговара на Следните Модели :
INFINITI Q60 14-15 Инјектор за Гориво; (VQ37 VHR)
INFINITI EX37 13 Инјектор за Гориво; (VQ37 VHR)
INFINITI FX СЕРИЈА 13 Инјектор за Гориво; 3. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации.7 L
INFINITI Q70 14-15 Инјектор за Гориво; 3. Ако поради некоја причина имаат проблем за објектот, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине било Неутрален или Негативен фидбек. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.

Детали

Nissan Модел:
370Z
370Z-Година:
2010,2011,2009
Материјал Тип:
Стандард
Објектот Должина:
6CM
is_customized:
16600-EY00A
Бренд Име:
СОРГО
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Производителот Дел Број:
16600-EY00A
Автомобил Производител:
VW
Осветленост Дел Број:
16600 EY00A 16600EY00A
Свеж

Избор на клиенти