.

.

New
Авто Гориво инјекторите Одговара за Тојота Mark2/Altezza ЗА Lexus IS200 IS300 1999-2005 ОЕМ 23250-71020

Авто Гориво инјекторите Одговара за Тојота Mark2/Altezza ЗА Lexus IS200 IS300 1999-2005 ОЕМ 23250-71020

DEN 720.00

Стока
Достапно.

кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
23480-31021 23480-31020  2
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#.
Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Превозот Време
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Гаранција
Гаранција : 1 година само за нови Делови не се КОРИСТИ за
Клиентите Задоволителна
Answer : ___________________________ Note :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!
тестирани пред да брод!
Висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Авто Гориво инјекторите Одговара за Тојота Mark2/Altezza ЗА Lexus IS200 IS300 1999-2005 ОЕМ 23250-71020
за :
Превозот Услови
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .

Детали

Објектот Должина:
23250-71020
is_customized:
23250-71020
Материјал Тип:
23250-71020
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Свеж

Избор на клиенти