.

.

New
Оригиналниот Користи 4pcs Гориво Инјекторите E7T05072 DIM1100G За Мицубиши Pajero IO H67W H77W 4G93 4G94 Pajero Pinin 2.0

Оригиналниот Користи 4pcs Гориво Инјекторите E7T05072 DIM1100G За Мицубиши Pajero IO H67W H77W 4G93 4G94 Pajero Pinin 2.0

DEN 2843.00
DEN 3024.00

Стока
Достапно.


Гаранција
1.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager,E-mail или јавете ни се.
Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Повратни информации
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме. Ние ќе ги пратите пратката и да се обидат да го решат проблемот што е можно поскоро. Просечното време на испорака е околу 40 дена. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена.Ако некоја цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена. Гориво Инјектор има Некои мали гребнатини , но сите работи Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка.
Детали За Производот : 1.
ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата пораки.
Испорака
Во светот превозот од Кина Пост/HK пост е многу бавно. 100% тестирано и работни ОЕМ geniue дел 2.
Ако не сте добиле вашите објекти, во рок од 40 работни денови од ние испрати надвор,
ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте со нас
Вашето пребарување се добредојдени тука.

Детали

Објектот Должина:
6
Pajero IO-Година:
2000,2001,2003,2002,1999
Материјал Тип:
Стандард
Бренд Име:
BINGWFPT
is_customized:
NO
Мицубиши Модел:
Pajero IO
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Точка име :
Вбризгување На Инјектор За Вбризгување На Млазницата
О. е. Не:
E7T05072
Автомобил Направи:
За Мицубиши Pajero IO H67W H77W 4G93 4G94, Pajero Pinin 2.0
Свеж

Избор на клиенти