.

.

New
Гориво Инјектор Млазницата За Нисан Трки Brandsto Силвија S13 S14 S15 SR20DE SR20DET висок проток 1200CC OEM: 16600-RC120

Гориво Инјектор Млазницата За Нисан Трки Brandsto Силвија S13 S14 S15 SR20DE SR20DET висок проток 1200CC OEM: 16600-RC120

DEN 1236.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.


љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен за викенд) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
1. Zeer hoge kwaliteit.
2. Concurrerende prijs.
3. Брз levering termijn
4. Најдобра услуга.
5. Tevreden Na verkoop.
6. gerust ons bedrijf те komen нп де producten kwaliteit.
7. ние testen onze производ voordat продажба.

Детали

Материјал Тип:
Никој
Nissan Модел:
350Z
Бренд Име:
СОВРШЕНА ГЛАЗУРА
Објектот Должина:
NONE
is_customized:
NONE
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Свеж

Избор на клиенти