.

.

New
Нови 4PCS FBY2854 Мулти Порта Инјектор за Гориво FJ1056 се Вклопува 07-11 Nissan Sentra Коцка Обратно

Нови 4PCS FBY2854 Мулти Порта Инјектор за Гориво FJ1056 се Вклопува 07-11 Nissan Sentra Коцка Обратно

DEN 5342.00
DEN 6285.12

Стока
Достапно.

Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение.Ова е НОВ БРЕНД Дел, ние гаранција таа работи добро и брзо испраќање. Имаат среќен шопинг искуство и убав ден! : )
.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас. За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите. Ние ќе резервни no напори за решавање на сите прашања за клиентите. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање.

Детали

Објектот Должина:
7cm
is_customized:
FBY2854
Материјал Тип:
Стандард
Бренд Име:
СОРГО
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Производителот Дел Број:
FBY2854
Свеж

Избор на клиенти