.

.

New
Висок Квалитет 500w led висок залив светлина КРИ XBD led изградба осветлување led проектор индустриски поплава светилка 5 година гаранција

Висок Квалитет 500w led висок залив светлина КРИ XBD led изградба осветлување led проектор индустриски поплава светилка

DEN 41280.00

Стока
Достапно.

Магацин, За Складирање;
4.Градина
Пакет Содржина :
1pcs 500 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина светилка
Напомена :
1.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.2016 Висок Квалитет 500w led висок залив светлина КРИ XBD led изградба осветлување led проектор индустриски поплава светилка со 5 години гаранција
Карактеристики :
добар квалитет на алуминиум школка + убаво perfomance радијатор
биде направен со САД КРИ XBD диодите на светлото за осветлување извор.Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
Гаранција и Гаранција :
24 месеци Гаранција.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. За руски клиенти , ние ќе брод од страна на EMS или Посебни Авио Служба тогаш,ви благодариме.Игра Основа ,Фудбал, Голф терените,
2.000 часа
Работа Напон : AC 85~265 V ,50-60 Hz
Фактор На Моќ : >0.
Ние, исто така, ја прифати T/T,запад унија, и други начини на плаќање. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
осветлување од страна на познатиот Значи-Добро бренд 500w водоотпорен led напојување ветувањето својата сигурен перформанси
Тежина : околу 14.

Детали

боја:
Црна
Употреба:
Индустриски
сертификација:
УЛ,CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ССА,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Број На Модел На:
500w предводена од поплави светлина изградба осветлување
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Карактеристики:
500w led индустриски светлина предводена од поплави светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
5 година
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Бренд Име:
BINFU
Напон:
85-265V
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Име на производ:
500w предводена од поплави светлина
Влезен Напон:
AC 85-265v,50-60Hz
Прозрачна Флукс:
42,500-45,000 lm
живот време:
>50.000 часа
Зрак Агол:
25/60/90/120°
Температура На Боја:
2700-3200k /4000-4500k/6000-6500k
Бои:
топло бела / природна бела / ладно бела
осветлување извор:
280pcs XBD led чипови
Тежина:
14.5kg
Гаранција:
5 година
Свеж

Избор на клиенти