.

.

New
MASTECH MS6906 3 во 1 Мулти-функција Студ Метал AC Напон Скенер Детектор Тестер Дебелина Мерач w/ NCV Тест

MASTECH MS6906 3 во 1 Мулти-функција Студ Метал AC Напон Скенер Детектор Тестер Дебелина Мерач w/ NCV Тест

DEN 1522.56

Стока
Достапно.


MASTECH MS6906 3 во 1 Мулти-функција Студ Метал AC Напон Скенер Детектор Тестер Дебелина Мерач w/ NCV Тест
Вовед функции на метар се точно и безбедно. Детектира дрво или метал работ ,метал цевка и на AC напон скриени зад одбор. Fetures Применливи ги красат wallboard во домот или bureaux. Дрвени столбови и метал студ откривање. Метални цевки за откривање. Детекција на AC напон. LCD динамичен индикација и vocality индикација. Целосно автоматски операција. Предупредување за слаба батерија. Работата на животната средина : 0~50°C 50%RH Должина x ширина x висина = 160 x 70 x 42 mm Тежина : 206g Напојување : 9 V батерија (не спаѓаат во пакетот) Спецификација Стр ackage 1 * MS6906 Мултифункционален Тестер 1 * торбичката

Детали

Бренд Име:
MasTech
Број На Модел На:
MS6906
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
DIY Материјали:
Електрични
Со LCD Екран Или Не:
Yes
Свеж

Избор на клиенти