.

.

New
Метал Детектор на Преносни мала тежина Подземни Должина Прилагодливи Злато Богатство Метал Пронаоѓач Ловец Под Плитки Вода MD4030

Метал Детектор на Преносни мала тежина Подземни Должина Прилагодливи Злато Богатство Метал Пронаоѓач Ловец Под Плитки Вода MD4030

DEN 2739.00
DEN 3556.80

Стока
Достапно.


Преносни мала тежина Подземни Метал Детектор Должина Прилагодливи Злато Богатство Метал Пронаоѓач Ловец Под Плитки Вода MD4030
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Преку вашиот детектор, секаде можете да се истражуваат на монети, накит, злато и сребро.
Тоа е универзална и многу лесен за употреба.
Два начини на работа,сите метални режим, препознавање на режимот
Прилагодување на звучник и приклучок за слушалки волумен за јачина на звук прилагодување.
Прилагодливи род,може да се прилагоди на должината.
Водоотпорен сонда која може да се користи метал детектори во плитки вода.
Спецификации :
Боја : црна
Објектот Големина : 550*230*120mm
Моќност : 2 x 9 V (6 F22)
Фреквенција : 5 KHz
Актуелни : статични : 10m A
Макс : 70m A
Напон : 7.2-9.6 V
Осетливост : НИ 25 Отсто : 130mm
Display Mode : механички покажувач режим
Проширување должина : 30.7-42.1 инчи
Откривање на диск дијаметар : 6.5 инчи
Пакет се вклучени :
1 x Подземни Метал Детектор

Детали

Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Бренд Име:
ACEHE
Број На Модел На:
MD4030
DIY Материјали:
Електрични
Со LCD Екран Или Не:
Yes
Пакет:
1 x Подземни Метал Детектор
Свеж

Избор на клиенти