.

.

New
1pcs MD-3010II Метал Детектор зестрогонец Ловец на Богатство

1pcs MD-3010II Метал Детектор зестрогонец Ловец на Богатство

DEN 3408.00

Стока
Достапно.


• Контрола на јачина на звук : За прилагодување на излез волумен на гласен звучник или слушалки.
Wholeale MD-3010 II Метал Детектор зестрогонец
Ловец На Богатство
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Примена : откривање на Злато,сребро ,бакар,алуминиум,кабел,монети, мошти,
накит.5 KHZ +/- 1 KHZ
Sensitivety : Мин.5 volt AA алкални батерии.
• Џек за слушалки : Предвидени за headphone конекција.
• Потпирач & Матични : цел да се елиминира вирус на надлактицата.

Детали

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
MD-3010II
DIY Материјали:
Металугрија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Жолта /Црна /Зелена
Број На Производ:
FC241
Свеж

Избор на клиенти