.

.

New
MD3010II професионални Метал Детектор на Подземни Злато Ловец на Богатство Метал пронаоѓач монета diy кина златен снајперистот Слободни CDEK

MD3010II професионални Метал Детектор на Подземни Злато Ловец на Богатство Метал пронаоѓач монета diy кина златен снајперистот

DEN 3599.04

Стока
Достапно.

Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена .
• Потпирач & Матични : цел да се елиминира вирус на надлактицата.Стандардните батерии, течни и други забранети делови обично се отстранат пред превозот.
За Гаранција
1.
• LCD екран : LCD доаѓа со светлина, тоа да се подобри за да се идентификуваат метал во ноќта или caliginous надвор.
Метал Детектор на подземни детектор на метал детектори metaaldetector altin dedektor зестрогонец Ловец на Богатство во Него DIY
Карактеристики :
• Целосно Автоматски И Сите Метални Детектори : На MD-3010 II детектор ќе го открие сите видови на метални предмети. Освен ако не сте го поставиле за некои објекти кои не сакате да се открие.shtml (неколку дена по пакети испратени надвор).6 V
Оперативен фреквенција : 7.
За Повратни Информации
1.
Спецификација :
Батерија : 6 x 1. Можете дури и може да се пребарува кога има малку или без светлина.
• Моќност : 6pcs 1. На најлон заградата и понатаму да се обезбеди лизга од страна на преградата по долго време се држи на детектор со рака.
• Нема Несмасна Гасена Кабел : Скриени пребарување серпентина cable (поврзување помеѓу единица за контрола и пребарување калем) се избегне entangling и за олеснување на матични должина прилагодување. Микро-приклучокот што го поврзува пребарување серпентина и контролорот единица е направен од метал кој го прави plug повеќе сигурен.

Детали

Број На Модел На:
Д-р 3010ii
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Бренд Име:
Виктор
DIY Материјали:
Електрични
Со LCD Екран Или Не:
Yes
метал детектор:
детектор на метал
метал детектор злато:
метал детектор на подземна
detecteur де metaux:
злато детектор
детектор на метал ouro:
altin dedektor
детектор де metais:
златен метал детектор
длабоко злато детектор:
метал детектор цена
златен копач метал детектор :
подводни метал детектор
метал Детектори:
детектор
детектор де metales:
metaaldetector
pinpointer метал детектор:
долга низа метал детектор
Свеж

Избор на клиенти