.

.

New
MD120 Мултифункционален LCD Ѕид Детектор Рачни Студ Пронаоѓач Метал Дрво Studs AC Кабел Живеат Жица Скенер

MD120 Мултифункционален LCD Ѕид Детектор Рачни Студ Пронаоѓач Метал Дрво Studs AC Кабел Живеат Жица Скенер

DEN 2179.20

Стока
Достапно.


Ѕидот метал детектор Мултифункционален Рачен Ѕид Детектор на Метал Дрво AC Кабел Пронаоѓач Скенер Точни Ѕид Дијагностички-алатка Максимална љубопитство длабочината на Обоени метали 120mm Не обоени метали(бакар) 80mm Обвинет жица 110-230volts (во поминат низ) 50mm Дрво 38mm исклучете го инструменти со неактивност по 5mins Операција температура -10 C - 50 C Складирање температура -20 C - 70 C Батерија тип 1x9volts 6 LR61 Операција време за 5 часа Тежина се поклонуваат на ЕПТА-Постапка 01/2003 270g Заштита класа IP54

Детали

Број На Модел На:
MD120
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Бренд Име:
XEAST
DIY Материјали:
Електрични
Со LCD Екран Или Не:
Yes
Свеж

Избор на клиенти