.

.

New
LED Осветлување Светилки За ажурирање LCD Монитор 19 инчи 417*2mm 2 парчиња/многу

LED Осветлување Светилки За ажурирање LCD Монитор 19 инчи 417*2mm 2 парчиња/многу

DEN 522.24

Стока
Достапно.


LED Осветлување Светилки За ажурирање LCD Монитор 19 инчи 4014 417*2mm 2 парчиња/многу
100% сосема нов!
Големина : 417mm*2mm ( Може да се намали од страна на секој 3 светилки како група)
LED димензии : 40*14mm
Пакет : 2 парчиња
LED Светлото Предност
1. Висока осветленост до 700 nits
2. Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа
3. Повеќе за заштеда на енергија
4. Широк опсег на примена
5. Повеќе еколошки
6. Лесно да се Инсталира

Детали

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
електрони
Ширина:
2mm
Должина:
19 inch / 417mm
Висина:
2mm
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти