.

.

New
17 инчен широк 380x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 9-25V Текст 2sets

17 инчен широк 380x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 9-25V Текст 2sets

DEN 651.84

Стока
Достапно.


17 инчен широк 380x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 9-25 V Текст 2sets
Опис :
Ова е 380mm се прилагодува светлината LED светлото лента за полнење,да го Ажурирате вашиот 17 инчен CCFL LCD Лаптоп да се ДОВЕДЕ.
Возачот одбор големина : 7x1x0.5cm
Влез : DC 9-25 V
LED лента големина : 390x2mm ( Може да се намали од страна на секој 3 светилки како група)
LED Светлото Предност
1. Висока осветленост до 700 nits
2. Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа
3. Повеќе за заштеда на енергија
4. Широк опсег на примена
5. Повеќе еколошки
6. Лесно да се Инсталира
Пакет :
2x LED backlights
2x Возачот одбор
Кабел 2x

Детали

Број На Модел На:
227x2.0mm
Пакет:
Yes
Бренд Име:
RZCONNE
Производи Статус:
Акции
Тип:
Индустриски Следење
екран панел:
17
Големина:
380x2.0mm
Влезен Напон:
9-25V
Излезниот Напон:
9.6 V
Свеж

Избор на клиенти