.

.

New
LED Тестер на ТВ Монитор Панел Екран LED Backight Ленти Светилки Детектор Прилагодливи DC Излез 0-180V

LED Тестер на ТВ Монитор Панел Екран LED Backight Ленти Светилки Детектор Прилагодливи DC Излез 0-180V

DEN 1176.00

Стока
Достапно.


LED Тестер на ТВ Монитор Панел Екран LED Backight Ленти Светилки Детектор Прилагодливи DC Излез 0-180 V
Ве молиме внимателно да се разгледа вашата нарачка. Мора да знаете како да ги користите. ние не обезбеди техничка поддршка .Сите инструкции во описот, Нема Engilsh прирачник.
Answer : ___________________________ Note : не допирајте металните игли при работа , особено кога ouput напон повеќе од 80 V.
Опис
Текст : 220 V
Излез : 0-180 V
Demension : 85x 65 x45 mm
Може да се тестира целиот LED лента или еден LED мушка
Брзо ги идентификуваат проблемите на светилка монистра од клип како на следниве слики
Излезен напон може да се прилагоди од страна на ротари префрлате
Пакет вклучувајќи :
1 x Тестер
1 x Табела пен
1 x LED светло бар кабел
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Детали

Бренд Име:
RZCONNE
Производи Статус:
Акции
Тип:
Индустриски Следење
Број На Модел На:
001
Пакет:
No
Свеж

Избор на клиенти