.

.

New
висок квалитет 21.5 инчи pc сите во еден десктоп десктоп компјутер во рефус

висок квалитет 21.5 инчи pc сите во еден десктоп десктоп компјутер во рефус

DEN 26400.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Карактеристики :
1. Пред рамки алуминиум легура брусен метал занает, лесна дизајн, водоотпорен и dustproof .
2. Индустриски LCD панел, широк агол на гледање, висока nits, вистинската боја.
3. Усвојување на мулти-поени PCAP екран на допир панел , високо чувствителни и брза реакција
4. Високи перформанси плоча, 7x24 континуирано работење.
5. Поддршка ѕид монтирање, вградени и rackmount итн. се применува на широк спектар на индустриски апликација.
6.Со Wi Fi,bluetooth,може да го прилагодите таблета со 3 G, GPS. FRID..
Спецификација :
3мм ултра тенок индустриски компјутер datasheet :
Компанијата Информации
Зошто да изберете НИ за Индустриски Панел КОМПЈУТЕР ?
Пакување & Испорака
- Обично, ние брод во рок од 2 работни дена по плаќање примате. Предмети купени по 12 : 00pm во петок, на одмор, или во текот на викендот ќе биде предаден во рамките на следниот работен ден.
- Ние нудиме како многу превозот опции како е можно, вклучувајќи DHL, UPS-от, EMS, Fedex и TNT, и др.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
badgleymischka
Број На Модел На:
TPC-215B
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel J1900 2 Ghz ПРОЦЕСОР
Контрастот:
1000
Резолуција:
1280*1024
Осветленоста:
500 cd/m2
IO:
2xCOM,4xUSB,1xLAN,1xVGA,1xHDMI
Складирање:
SSD32 Gb / 2Gb Ram меморија
OS:
Windows 7 /8/XP/Linux
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:
Свеж

Избор на клиенти