.

.

New
3set 40 775mm*17mm 10leds LED Осветлување Светилки LED Ленти w/ Оптичка Леќа Fliter за ТВ Следење Панел Нови

3set 40 775mm*17mm 10leds LED Осветлување Светилки LED Ленти w/ Оптичка Леќа Fliter за ТВ Следење Панел Нови

DEN 1242.24

Стока
Достапно.

3set 40" 775mm*17mm 10leds LED Осветлување Светилки LED Ленти w/ Оптичка Леќа Fliter за ТВ Следење Панел Нова Спецификација : 100% Сосема Нов Одличен квалитет; Должина : 385mm*17mm (L x W), 2 парчиња/set вкупна должина околу 775mm; Напон : 3 V секој светилки LED КОЛИЧИНА : 5pcs со леќа/еез, 2 парчиња/set вкупно 10pcs Конектор : 2pin, исто Така, може да се користи како надградба на полнење , да го ажурирате LCD да се ДОВЕДЕ. Пакетот вклучува : 6pcs x 385mm srtips ( 3set x 775mm ленти )
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Детали

Бренд Име:
RZCONNE
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Должина:
775x17mm
Панел Големина:
32
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување
Свеж

Избор на клиенти