.

.

New
32 63cm*1.7 cm 9leds 27V Осветлување Светилки LED Ленти w/ Оптичка Леќа Fliter за ТВ Панел Следат Нови 3pcs/многу

32 63cm*1.7 cm 9leds 27V Осветлување Светилки LED Ленти w/ Оптичка Леќа Fliter за ТВ Панел Следат Нови 3pcs/многу

DEN 954.24

Стока
Достапно.

32" 63cm*1.7 cm 9leds Осветлување Светилки LED Ленти w/ Оптичка Леќа Fliter за ТВ Панел Следат Нови 3pcs Спецификација : 100% Сосема Нов Одличен квалитет; Должина : 630mm*17mm (L x W ) LED КОЛИЧИНА : 9pcs со леќа Напон : 3 V секој светилки Конектор : 3pin, исто Така, може да се користи како надградба на полнење , да го ажурирате LCD да се ДОВЕДЕ. Пакетот вклучува : 3pcs x LED srtip
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Детали

Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
No
Тип:
Индустриски Следење
Број На Модел На:
CCFL 1.0
Должина:
630x17mm
Панел Големина:
32
Производи Статус:
Акции
Тип:
led осветлување
Свеж

Избор на клиенти